main profile picture
Yasemin Albeni
Asistan Kodu: SA09

Yasemin Albeni İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatını da İzmir'de Tamamlamıştır.
İzmir Kız Lisesi Sosyal Bilimler ve Edebiyat bölümünden mezun olup, devamında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezunudur.
 İş hayatına ilk olarak Yaşar Holding ve sonrasında Koç Holding bünyesine geçen Marmaris Altınyunus Otel’de "Genel Müdür Asistanı " olarak başlamıştır. İlerleyen yıllarda sırasıyla Torbalı Belediye Başkan asistanı, GM Opel Türkiye’de müşteri hizmetleri departman asistanı ve ayni zamanda EDS Türkiye’nin de asistanlığını üstlenmiştir. Ardından Alfemo Mobilya'da 7 yıl “ üst düzey yönetici asistanı “ olarak çalışmıştır.
Orta seviyede İngilizce biliyor, gerek eğitim-gerek çalışma hayatında mesleğinde ilgili birçok eğitim almıştır.


Bunlardan başlıcaları; Kişisel performans ve Zaman yönetimi, TMI – Hayat Ağacım, önce İnsan, Aile şirketlerinde kurumsallığa geçiş, ISO 9001 Kalite ve Yönetim Sistemleri.


İş hayatındaki başarısının öncelikle  “ mesleğini sevmekten" geldiğini düşünüyor ve mesleğinin gerektirdiği tüm yetkinliklere sahip biri olarak, bugüne kadar edinmiş olduğu tecrübelerini aktaracağı ve artı değer katacağı yeni oluşumlara göz kırpmaktadır.
Yasemin Albeni mesleğine olan aşkı ile değişik sektörlerde Üst düzey yönetici asistanı olarak görev almıştır.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Full-Time Paket

Part-Time Paket

Weekly Work Paketi

Unlimited Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com