paket bazli hizmet

Paket bazlı hizmetler ile gereksiz ödemeler yapmadan, kullanmayacağınız hizmetlere para ödemezsiniz. Sadece kullandığınız ve işiniz için faydalı olacak hizmetleri detaylı seçerek ve kendi paketinizi özelleştirerek, kendiniz için en faydalı hizmeti yine siz oluşturup faydalanabilirsiniz.

Asistanla'nın oluşturduğu detaylandırılmış ve kategorilendirilmiş paketlerin yanı sıra kendi paketinizi kendiniz oluşturabilir ve karma paket özelliğinden yararlanabilirsiniz. Karma paket özelliği sayesinde dilediğiniz seçenek ve hizmeti seçerek paket yaratabilir, hizmet başına ödeme yaparak gereksiz yük ve ödemelerden kurtulursunuz. Paket fiyatları günlük olarak belirtilmiştir.

Start-up firmaları, bünyesinde asistan bulundurmayan firmalar, doktor, spor hocası, diyetisyen, dans hocası, yazar, sanatçı, blogger, influencer gibi asistanlık desteği almak isteyecek meslekler: ev kadını, öğrenci, anne gibi hedef kitlesi çok geniş olup, sanal ortamda asistanlık hizmeti veren asistan arkadaşlarımızı organize ediyoruz.

Detaylar için paketlerimizi inceleyip, kendinize uygun asistanı seçebilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.