eğitim ve danışmanlık görseli

Yönetici asistanlığına yeni bir soluk getiren bu proje, mesleğimiz adına olan bakış açılarını değiştirerek yönetici asistanların da dijital çağa uyum sağlayabileceği bir platform oluşturulmuştur.

Bireysel, Şirket veya Şahıs üyelikleri sonrasında Müşteriler, ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun Sanal Asistanlarını seçer. Müşteri ödeme yaptıktan sonra “asistanla”dan Sanal Asistanlık hizmet alır. Ödeme işlemi tamamladıktan sonra Müşteri ve asistanın iletişime geçmesi sağlanır. Müşterinin seçtiği paket ve içeriği ile beraber, ödeme yaptığı gün sayısı kadar hizmet verilir.

Burada amaç müşteriler (bireysel veya kurumsal, doktor, anne, eğitmen vs.) web sitesinde “Sanal Asistan”lardan dilediği paket üzerinden seçimini yaparak hizmet almaya başlar.  Müşterimiz bir girişimci, start –up şirket sahibi olabilir. Bu kişiler küçük ofislerde hatta evden çalıştıkları için, ya da bir asistan istihdam etmek için bütçe ayırmadıklarından yine bizim hizmetlerimizden faydalanabilir.

Müşterilerimiz bu hizmeti alırken ek hizmetler doğan belli başlı içerikler oluşacaktır. Talep edilen ek hizmetleri anlaşmalı olduğumuz tedarikçilerimiz ile çözeriz.

Eğitim

İhtiyaçlara yönelik kurumsal eğitimler vererek sektördeki bu açığı kapatmayı hedefliyoruz. Özellikle Yönetici Asistanlığı gibi hassas pozisyonlarda daha detaylı eğitimler vermekteyiz. Tüm sektörler için, başarılı eğitmenlerle çalışıp, kendimizi de sürekli eğitmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Yüzlerce asistan ve tecrübeli eğitmenlerin olduğu kadromuzdan faydalanabilir ve kariyerinizi bir sonraki adıma taşıyabilirsiniz.

Danışmanlık

Sektör konusunda en zor kazanılan tecrübeyi, uzun yıllarca biriktirmiş ve bilgisi ile deneyimlemiş uzmanlarımızdan dinlemenizi ve onlara danışmanızı sağlıyoruz. Kendinizi ve kariyerinizi geliştirip, bir sonraki adıma hızlıca geçip, yol almanıza destek oluyoruz.

Alanında uzman kişiler ile mesleki anlamda birçok soruya yanıt arayan danışanlarımız, meslektaşlarımız ve tüm sektörler için danışmanlık vermekte, ışık tutup, yol arkadaşı olmaktayız.

Daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için bizim ile iletişime geçin.