eğitim ve danışmanlık görseliİhtiyaçlara yönelik kurumsal eğitimler vererek sektördeki bu açığı kapatmayı hedefliyoruz. Özellikle Yönetici Asistanlığı gibi hassas pozisyonlarda daha detaylı eğitimler vermekteyiz. Tüm sektörler için, başarılı eğitmenlerle çalışıp, kendimizi de sürekli eğitmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Sektör konusunda en zor kazanılan tecrübeyi, uzun yıllarca biriktirmiş ve bilgisi ile deneyimlemiş uzmanlarımızdan dinlemenizi ve onlara danışmanızı sağlıyoruz. Kendinizi ve kariyerinizi geliştirip, bir sonraki adıma hızlıca geçip, yol almanıza destek oluyoruz.

Eğitim

Yüzlerce asistan ve tecrübeli eğitmenlerin olduğu kadromuzdan faydalanabilir ve kariyerinizi bir sonraki adıma taşıyabilirsiniz. Etkili Özgeçmiş Hazırlama, İş Arama Teknikleri, Başarılı Mülakat Performansı, Kariyer Danışmanlığı, İş Yaşamında Profesyonel İletişim, Mentorlük gibi konularda hem yüz yüze hem online platformda aktif olarak eğitim vermekteyiz. Özellikle Türkiye'de ilk kez verilen "Sanal Asistanlık" eğitimi için bu alanda tek uzmandır. Sanal Asistanlık eğitimi ve tarihleri için bize ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık

Alanında uzman kişiler ile mesleki anlamda birçok soruya yanıt arayan danışanlarımız, meslektaşlarımız ve tüm sektörler için danışmanlık vermekte, ışık tutup, yol arkadaşı olmaktayız.

Daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için bizim ile iletişime geçin.