hakkkımızda ekip görseli

Dijital çağın ihtiyaçlarına yönelik, nitelikli çözüm ortaklığı kurma fikri ile yola çıkan , yurt dışında güçlü iş ağına sahip YönAst Eğitim & Danışmanlık, işe alım süreçlerinizde özel yöntemleri ve geniş aday havuzu ile bir çok farklı pozisyon ve özellikle Yönetici Asistanlığı gibi hassas bir pozisyonda ve farklı sektörlere yönelik istihdam taleplerine yanıt vermektedir.

Yönetici asistanlığı mesleğini dijital çağa uyarlayarak, yenilikçi bir soluk getirmek adına hizmetlerimi bu portala taşımıştır. Türkiye'de benzeri olmayan bu projede yer almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Map icon
+22 Şehir
Position icon
+15 Pozisyon
Employees icon
+700 Asistan
Vizyon

İş hayatına Yönetim, Eğitim ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık yaparak işletmelere ve çalışanlara artı değerler katmak, verimli ve mutlu çalışma ortamları oluşturarak sürdürülebilir başarılara imza atmak.

Misyon

İhtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, hizmet verilen kişi ve kurumların gelişimine ve değişimine yardımcı olmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.


Değerler

-Dürüstlük ve Güvenilirlik -Aidiyet -Eşitlik ve Şeffaflık -Yenilikçilik -Yardımseverlik ve Sosyal Sorumluluk