hakkkımızda ekip görseli


Asistanla.com, start-up girişimcilere ve işverenlere türünün tek örneği olan bir platform sunuyor.

Yönetici asistanlığı mesleğini dijital çağa uyarlayarak, yenilikçi bir soluk getirmek adına hizmetlerini bu portala taşımıştır. Türkiye’nin ilk ve tek uzaktan çalışan Sanal Yönetici Asistanı platformu. Geleneksel ofis sisteminin yerleşik çalışma düzenine iyileştirici çözümler sunuyor olması bir yana, uzaktan çalışma modelini Online Asistanlık hizmeti ile profesyonelleştiriyor.

Dilediğiniz online asistanı ücretsiz danışmanlık alarak seçebilir, işinizi geliştirebilir ve istediğiniz zaman hizmeti durdurabilirsiniz.

İşinizi kurarken ve büyütürken profesyonel asistanlardan destek alabilirsiniz.Map icon
+22 Şehir
Position icon
+15 Pozisyon
Employees icon
+700 Asistan
Vizyon

İş hayatına Yönetim, Eğitim ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık yaparak işletmelere ve çalışanlara artı değerler katmak, verimli ve mutlu çalışma ortamları oluşturarak sürdürülebilir başarılara imza atmak.

Misyon

İhtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, hizmet verilen kişi ve kurumların gelişimine ve değişimine yardımcı olmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.


Değerler

-Dürüstlük ve Güvenilirlik -Aidiyet -Eşitlik ve Şeffaflık -Yenilikçilik -Yardımseverlik ve Sosyal Sorumluluk