main profile picture
Şükran Hancıoğlu
Asistan Kodu: SA02

Turizm ve Havacılık sektörüne ilgim,  2005 yılında Türk Hava Yolları’nın Düsseldorf’ta bulunan şubesinde yaptığım üç aylık stajla başlamıştır. Daha öncesinde ise Lise eğitimim esnasında part-time çalışmış olduğum ASTUR Uçak Şirketi’nde turizmin ne kadar dinamik ve sürekliliği olan bir sektör olduğunu gördüm. European Language School’dan mezun olduktan sonra Almanya’nın Solingen şehrinde bulunan ve aynı zamanda bir çok havayolu şirketinin acenteliğine sahip Alişan Reisen’ da beş yıl çalıştım. Orada çalıştığım süre zarfında hem müşteri memnuniyeti hem de Troya ve diğer rezervasyon sistemleri ile ilgili tecrübe edinme ve çalışabilme fırsatı buldum. Ağırlıklı olarak Fuar ve iş adamları için iş gezisi organizasyonlarında görev aldım.
Mayıs 2012’den Eylül 2013´e kadar Düsseldorf Havalimanı’nda bulunan ve yer hizmetleri veren, Düsseldorf Aviation Service şirketinde mesleğimi  Check-In ve Lost and Found Agent olarak icra ettim. Aynı zamanda şirketin Backoffice bölümünde Passenger Service Manager’ine personel dağılımı ve diğer idari konularda asistanlık yaptım. Bununla birlikte yolcu hizmetlerinde çalışan personele Check-In, Boarding ve gelen yolcuların karşılanması esnasında  yardımcı olmak ile görevlendirilmiş bulundum. Ekim 2013´te İstanbul´da Lufthansa GTS firmasında müşteri hizmetlerinde 1 ay çalıştım ve bazı özel sebeplerden dolayı tekrar Almanya´ya dönüş yapmak zorunda kaldım. Mart 2014 itibariyle 3 yıl boyunca annelik izninde idim.
Temmuz 2017 ve Nisan 2019 tarihleri arasında tekrar Düsseldorf Havalimanı’nda, Aviation Handling Service yer hizmetleri şirketinde mesleğimi  Check-In Supervisor olarak devam ettirdim. Buradaki başlıca görevlerim, Star Alliance bünyesindeki bir çok uçak şirketinin, yolcu memnuniyeti çerçevesinde, uçuş öncesi operasyonel hazırlıklarını üstlenmekti.


Almanya’da doğduğum ve eğitimimi  burada aldığım için akɪcɪ ve iyi bir Almanca lisanɪna hakimim.  Aynı zamanda uzun yıllar İngilizce eğitimi aldım.
Alman disiplinine sahip, düzenli, dinamik, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, sabırlı ve sorumluluk sahibi bir insan olduğumu düşünüyorum.

asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Yönetim Paketi

Part-Time Paket

Weekly Work Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com