main profile picture
Gizem Algaç
Asistan Kodu: SA18

14 yıldır Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak meslek hayatımı devam ettirmekteyim.

YASA Holding, Yıldız Holding gibi şirketlerde çalışma geçmişim bulunmaktadır. Yaklaşık 8 senedir ise Ağaoğlu Grup Şirketlerine  dolaylı yoldan ortaklı olan Akare Biyokütle Enerjide 2 yöneticiye bağlı çalışmakta olup, Finans departmanına da destek sağlamaktayım.


14 yıllık çalışma hayatımda çeşitli organizasyonlar, toplantılar, seyahatler ve etkinliklerde görev aldım. Fuar Organizasyonu düzenledim. Günlük/haftalık ve yıllık planlamalar, vize ve pasaport işlemleri, kişisel ihtiyaçlar  ve özel günler için araştırma yapma, organize etme en aktif olduğum konulardır. Şirket içi projeler, sözleşmeler satın alma hatta dış ticaret konusunda da tecrübem bulunmaktadır.  ilave olarak İngilizce ve orta seviye İspanyolca bilgisine sahibim.


Mevcut işimin dışında uzaktan destek sağlayabileceğim durumlar için buradayım.asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com