Mehtap Pakkan
Asistan Kodu: SA05

Ankara’da doğmuş olup 15 yaşına kadar Avustralya’da yaşamıştır. Ailesinin Türkiye’ye kesin dönüşü ile T.E.D Ankara Kolejinde eğitimine devam ederek mezun olmuştur.  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde okumaktadır. Anadili gibi İngilizce bilmektedir.


Çalışma hayatına 1989 yılında başlamış olup, TAİ, Sağlık Bakanlığı, Asaş Ambalaj, SAAB, Yibitaş Lafarge, Limak  gibi Ankara’nın prestijli birçok yerli/yabancı, özel/kamu sektörlü şirketlerinde Özel Kalem, Üst Düzey Yönetici Asistanı, CEO Asistanı, Yönetim Kurulu Asistanı, Kişisel Asistan olarak görev almıştır.


Başlıca uzmanlıkları ve karakteristik özellikleri arasında; sonuç  odaklı, proaktif, zaman yönetimi, dosya yönetimi, ofis yönetimi, iş dağılımında önceliklendirme ve yönetme yeteneğini, organize etme, temsil etme becerisi, takım çalışmasına inanan, pozitif yaklaşımcı, açık fikirli, işinde titiz ve detaycı, insiyatif alabilen, kuralara uyan ve yenliklere açık olan olarak sıralanabilir.


Mehtap Pakkan, kendi deyimiyle mesleğinin altın çağında olduğu ve 25 yıllık bilgi ve tecrübe birikimini paylaşmaya istekli olmasında bu platform üzerinden desteğe ihtiyacı olanlara hazır olduğunu bildirmektedir.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Full-Time Paket

Part-Time Paket

Weekly Work Paketi

Unlimited Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com