main profile picture
Merve Çabuk
Asistan Kodu: SA25


Turizm ve Otel işletmeciliği konusunda bir sene hazırlık olmak üzere beş yıl eğitim aldım. İyi düzeyde İngilizce bilgimin yanında, iki sene Almanca ve bir sene İspanyolca dersleri aldım. Ayrıca kariyer kulübü aktif üyeliği yaptım. 2009 Haziran - Eylül ayları arasında Denizli Anemon Otelde Ön Büroda resepsiyonist olarak staj yaptım. Staj boyunca Ön Büroda gerçekleştirilen operasyonel işlerin tümünde görev aldım. Ayrıca aralık 2011 de Galatat Turizm Eskişehirde işe başladım ve 2011 eylül ayında işten ayrıldım.


Yurt içi ve yurt dışı otel satışı ve uçak satışlarını gerçekleştirdim. 2012 nisan ayında Sheraton Çeşme Hotel de Order Taker olarak işe başladım. 2 yıl çalıştıktan sonra Kat Şefliğine(Üst Düzey Yönetici Asistanligi) terfi aldım. 398 odalı büyük bir otel olan Sheraton Çeşme benim kariyerimin dönüm noktasıdır.


2019 ekim ayına kadar çalıştım, tadilata girdiği için ayrıldım. Kat ve ofis operasyonlarının tümünde görev aldım. Özellikle ofis asistanı olarak aktif rol aldım. Kariyer hedeflerim doğrultusunda kendime ve çalıştığım firmaya en doğru şekilde faydalı olabilecek pozisyonda iş hayatına devam etmeyi planlıyorum.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Weekly Work Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com