main profile picture
Nefise Can
Asistan Kodu: SA30

Yeditepe Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi mezunuyum.Üniversite dönemim boyunca etkinlik-proje yönetimi ve organizasyonlarıyaptım.
7 sene üst düzey yönetici asistanı (CEO/CFO) olarak görev aldım. Yöneticimin günlük, haftalık ve aylık takvim planlamasının yanı sıra uçak bileti, araç kiralama, otel rezervasyonu gibi işlerini de takip ettim. İdari işler ve satın alma konusunda tecrübeliyim. Daha önce kısa süreli fuar satışı sektöründe satış yöneticisi olarak çalıştım.
Son zamanlarda aldığım e-ticaret eğitimleri sonrasında freelance olarak Pazaryeri e-ticaret ve marka yönetimi yapmaktayım.
MS Office programları, Pazaryeri entegrasyon , Nebim v3 , Google seo, Ads ve Keys, e-mail programları kullanımı konusunda yetkinliklerim vardır.

İş Takibi, Planlama ve Organizasyon, Personel Yönetimi, Pozitif Yaklaşım ve Çözüm Odaklılık, Planlama
İş birliği Geliştirme, Dayanışma, Takım Çalışması, Sürekli Öğrenme ve Gelişim , Yaratıcılık ve Girişimcilik, Analiz Becerisi ve Zaman Yönetimi belgelerim arasında yer almaktadır.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Part-Time Paket

Weekly Work Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com