main profile picture
Esra Akın
Asistan Kodu: SA37

Ben Esra Akın İstanbul Doğumluyum. Aslen Samsunluyum. AÖF işletme mezunuyum.Yönetici Asistanlığı konusunda uzmanım.

2004  Kasım ayında ilk kurumsal firmada çalışmaya Asistan olarak çalışmaya  başlamış olup;Telefon kargo vb işleri yaptım. Daha sonra Losjistik operasyona geçtim. Çalıştığım sektör Gümrüklü antrepoydu.Operasyon bölümünde başarıyla  çalıştım. Firma küçülmeye girdikten sonra hem asistanlık (Sekreterlik)hem operasyon bölümünde çalıştım. Firma kapandığında işimden ayrıldım. Daha sonra 1 sene çalışmadım.

Asistanlık konusunda büyük başarılar elde ettiğim firmaya 2015 Nisan ayında girdim.2 firmanın yönetici asistanlığını yaptım.Hem yönetim kurulu hem CEO Asistanlığı yaptım.
Bu süre için de seyahat planlama uçak, vize, otel yemek, çelenk, çiçek konularında destek oldum. Üst yönetimin chek-in, LCV, Yönetim kurulu Başkanın Eşinin ve kızlarının özel taleplerini yaptım. Pazarlama,İnsan Kaynakları,Satın alma,Muhasebe departmanlarına destek verdim. Hepsini başarıyla tamamladım.

2016-2017 yıllarında ikinci firma satıldığından;tek firmanın asistanlığını yaptım.  İşlerim hafiflediğinden  yurtiçi satın almaya destek verdim. Talepler;Fiyat araştırması;Taleplerin gelişinin takip edilmesi gibi. Çalıştığım süre boyunca yaptığım tüm işleri bilgisayar ortamında kayıt altına aldım.
Hayvan ve gıda sektöründe 2015-2022 yıllarında çalıştım.
İş takibi konusunda çalışkan  titiz ve iyiyim. Microsoft Word, Excel, E-Mail vb programları biliyorum. Sadece Yabancı dil konusunda pasifim.

Son 2 yılda yönetim kurulu üyesi başka firma kurmuş olup;kendilerine ve satınalma bölümüne destekte bulundum.Bana verilen alternatif işleri sorunsuz bir şekilde yaptım.

Deniz, doğa, bisiklet ve yürüyüş seviyorum. Annem ve kedim Pera(tekir) ile yaşıyorum.(Birde oturduğum evin bahçesinde kedi bakıyorum) Çocuklar Gülsün Yeter ve Oh Be dünya varmış derneklerinin gönüllü bağışçısıyım. Çoğunluk Çocuklar Gülsün Yeter Derneğine destek veriyorum.

asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Yönetim Paketi

Part-Time Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com