main profile picture
Ayça Ergün
Asistan Kodu: SA04

Ayça Ergün, İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Reklam ve Pazar Araştırmaları ön lisans bölümünden 2.’likle mezun olarak dikey geçiş ile Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler Lisans bölümünü 3 senede tamamlamıştır. Tüm eğitimini İngilizce dilinde okuyan Ergün mezun olduktan sonra, okuduğu bölüm ile ilgili Pazarlama İletişimi, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, (Reklam Ajansı) Müşteri Temsilcisi; Medya Planlama üzerine çeşitli görevlerde çalışmıştır. İş deneyimlerinin akabinde Amerika’ya gitmiş ve National Üniversitesi San Diego’da MBA yüksek lisansını tamamlamıştır.


Amerika’dan döndükten sonra Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini DiaSA’da yürütmüş ve firmanın Türkiye’den çekilmesi ile farklı şirketlerde “Üst Düzey Yönetici Asistanı” olarak çalışma hayatına farklı bir yön vermiştir. Birçok global şirket ve holdingin Yönetim Kurulu Başkanı, Vekili, Üyesi, CEO, Ülke Direktörü, Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcısı pozisyonlarındaki yöneticilerin; (7+ yıldır)  “İş ve Kişisel Asistanı” görevini yürütmektedir. YönAst Yönetici Asistanlığı Platformuna üyedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın sınav ile verdiği Yönetici Asistanı Uzmanlık Sertifikasına sahiptir.


Görevi sırasında birçok yeni Yönetici Asistanını eğiterek pozisyonlarına hazırlamıştır. Halen kendilerine mentörlük yapmaktadır. Tüm pozisyonlarındaki üst düzey yöneticilerinden ıslak imzalı referans mektubu bulunan Ergün, mevcut görevi olan Yönetim Kurulu Üyesi ve Ceo Asistanlığına devam etmektedir. Mevcut görevindeki yöneticisinin tüm yöneticiliği boyunca en uzun süre birlikte çalıştığı Asistandır.


Deniz aşığı, dünyanın çeşitli ülkelerinde 100’e yakın aletli dalışı olan profesyonel 2 yıldız CMAS Asistan dalıcıdır. Amatör Gemi Adamı ehliyetine sahiptir. Doğa ve sahil yürüyüşlerini sever; Badminton oynar. Balık burcu, aktif, enerjik, çalışkan, sadık ve sorumluluk sahibidir. Bekar olan Ergün 2 siyam kedisi annesi olmasının yanı sıra birçok sokak hayvanının maddi manevi bakımında aktif olarak rol almaktadır.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Weekly Work Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com