main profile picture
Emek Ülkü Alaş
Asistan Kodu: SA01


Emek Ülkü Alaş, 1981 İstanbul'da doğdum. Eğitimimi İstanbul'da tamamladım. 1998 yılında , iş hayatıma,  Menajer asistanı olarak sanat camiasında başladım. 1 yıl menajer asistanı olarak çalışmanın ardından, sanatçı iletişim direktörü asistanı-kişisel asistan olarak yeni bir göreve geçiş yaptım. 2 yıl bu pozisyonda çalışmamın ardından , o dönemde yükselişte olan catering sektörüne geçiş yaptım. Şirket sahibini asiste ettim. 6 yıl bu görevi sürdürdüm. Mesleğime 5 yıl ara vermek durumunda kaldım. Bu süreçte mesleğim ile ilgili kendimi , okuyarak, araştırarak geliştirmeye devam ettim. 5 yıl aranın ardından, 2012 de Türkiye”nin öncü kurumlarından birinde CFO asistanı olarak hızlı bir geri dönüş gerçekleştirdim. Yönetim kurulu başkanı asistanlığı yaptım. Pandemi sürecinin başlaması ile birlikte yeni pozisyonların açılmaması , farklı sektörlere yönelme gerekliliği doğurdu. Bu vesile şu anda belli günlerde sağlık sektöründe asistanlık görevimi sürdürmekteyim.

Meslek hayatıma başladığımdan bu yana Yönetici asistanı olarak çalışmaktayım. İşini yaşayan, özverili, disiplinli biriyim. Görev aldığım süre, yönetim-karar verme, karar alma becerilerimi geliştirdi. Mesleğim gereği güvenilir ve kararlı olmak temel özelliğim olmuştur. İçinde bulunduğumuz süreç kişisel gelişimime katkı sağlamak adına, zaman ayırmamı sağladı. Mesleğimle ilgili online eğitimlere, seminerlere katıldım. Aynı zamanda GETEM ve Boğaziçi Üniversitesinin ortaklığında görme engelli vatandaşlarımız için kitap okuması yapmaktayım.

asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Part-Time Paket

Weekly Work Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com