main profile picture
Özüm Senuyar
Asistan Kodu: SA38

20 yıla yakın, yurt ici ve yurt dışı olmak üzere bir çok sektörde iş deneyimlerim bulunuyor. Dürüstlük, saygı, iş disiplini, ciddiyet, sorumluluk, kişiye değil tüzel yapıya uygun olarak işin yürütülmesi ve sistemleştirilmesi çalışma hayatımdaki prensiplerimdir. Organizasyon, yönetim, yönlendirme, iş takibi ve sonuçlandırma, resmi yazışmalar konusunda genel olarak deneyimliyim. Ağırlıklı olarak İngilizce aktif işlerde görev aldım.

Serbest zamanlı (freelance) Metin Yazarlığı, Düzeltmenlik (editörlük), içerik Üreticiliği, bir organizasyon şirketinde supervizorluk, Uluslararası Oto Kiralama Operasyon Yöneticiliği, Uluslararası İş Geliştirme ve Operasyon Uzmanlığı, Uluslararası Müşteri Temsilciliği, E-trade Quality Assurance Specialist, Takım Liderliği, Insan Kaynakları Uzmanlığı, Ingilizce Çevirmenlik, Turkcell Özel Müşteri Hizmet Merkezi'nde Müsteri Temsilcisi, Amerikan teknoloji devi bir şirkette Yazılım Teknik Destek Uzmanı, Los Angeles'taki bir şirketin bina yonetiminde Maintenance Coordinator olarak, bir de Turkish DO&CO CIP Lounge'ta çalıştım.

asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com