main profile picture
Emel Cebeci
Asistan Kodu: SA15

Emel Cebeci, İstanbul’da doğmuştur. Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım(CAD) Ön Lisans Bölümünden 2003 Yılında Mezun Olmuştur ve halen Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünde eğitimine devam etmektedir.

İş hayatına bankacılık sektöründe başlamış ve sonrasında uzun yıllar Enka Holding’de Yönetici Asistanlığı yapmıştır. Ayrıca Petrol Sanayi Derneği’nde Genel Sekreter Asistanlığı yaparak petrol sektörü ve dernekler konusunda tecrübe kazanmıştır.

1 yıl kadar Amerika’da kaldıktan sonra Türkiye’ye geri dönerek İdari İşler Koordinatörlüğü’ne başlamıştır.

15 yıllık Yönetici Asistanlığı tecrübeleri doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatı olmuştur. İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biridir. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın kendisine verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe etme fırsatı olmuştur. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerini geliştirmeyi çok önemseyen, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünen biridir.

Çalışma hayatında çok fazla büyük veya küçük toplantı/yemek organizasyonları yapmıştır. Personele veya iş ortaklarına gönderilecek hediye, promosyon veya yayın gönderimlerinin baştan sona organizasyonu konusunda tecrübe sahibidir.

Evden çalışma şekline çok iyi uyum sağlamış ve kendine evinde ofis ortamı yaratabilmiştir. Aynı anda birçok işi bir arada yapabilme kabiliyetine sahiptir. Bilgisayar programlarına özellikle Office kullanımında yüksek bilgiye sahiptir. Excel’de rapor veya formül konusunda çok tecrübelidir. Ön muhasebe konusunda da bilgi sahibidir ve programlara hakimdir.

YönAst Yönetici Asistanlığı Platformu temsilcilerinden olup, 1 çocuk ve 2 kedi annesidir.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com