main profile picture
Ebru Mumcuoğlu
Asistan Kodu: SA10

Konya doğumlu olan Ebru Mumcuoğlu üniversiteyi Mersin'de (Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik) okumuş, hizmet sektöründe profesyonel olarak çalışmaya Mersin'de başlamıştır. Daha sonra profesyonel çalışma hayatına İstanbul'da devam etmiştir. Evlilik nedeniyle İzmir'de yaklaşık 4,5 sene yaşamış, sonra yeniden İstanbul'a taşınmıştır. Hizmet sektöründe (otelcilik ve uluslararası kongre/toplantı organizasyonları) 22 senelik tecrübeye sahiptir. Detaylı iş referans bilgilerine Linkedin sayfasından da ulaşılabilir. Son 4 sene ise tam zamanlı annelik nedeniyle çalışma hayatına ara vermiş, fakat gündemi aldığı eğitimler/atölyeler ile takip etmektedir.


YönAst Eğitim ve Danışmanlık'tan 'Yönetici Asistanlığı' Mentorlük eğitimi almıştır. Hizmet sektöründe edindiği bilgi ve tecrübelerini bu alanda kullanmayı hedeflemektedir.


Ebru Mumcuoğlu, otelcilik hayatında satış ve pazarlama alanında uzmanlaşırken 2005 yılında toplantı organizasyon etkinlik alanında destinasyon pazarlamasına yönelmiştir. Uluslararası kongrecilik profesyoneli olarak çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı kongre ve benzeri toplantı organizasyonlarına bizzat katılmış, bu organizasyonların ülkemize kazandırılmasında ve düzenlenmesinde etkin rol almıştır.

Aldığı eğitimler ağırlıklı olarak misafir memnuniyeti, satış ve pazarlama teknikleri, telemarketing, zaman yönetimi, stratejik planlama teknikleri, iş hayatında stres yönetimi konularıdır.

Kendisini çalışmayı çok seven, çalışkan, azimli, vizyon sahibi, yenilikçi, kurum aidiyeti yüksek, kendisiyle barışık bir kişi olarak tanımlamaktadır.asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com