main profile picture
Damla Erdemli
Asistan Kodu: SA14

Damla Erdemli, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğuş Üniversitesi Dış Ticaret bölümü mezunudur. Şuan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaya devam etmektedir. İş Hayatına 2012 yılında kısa dönem fuar organizasyonlarında uzman asistanı olarak çalışmaya başlayarak adım atmıştır. Ardından 2013 yılında Brand Travel firmasında Organizasyon Koordinatörü olarak tam zamanlı çalışmaya devam etmiştir. Birçok önemli kurumsal şirketin yurtiçi / yurtdışı etkinliklerini , toplantı, otel rezervasyonu, vize işlemleri, transfer işlemleri, tekne kiralama ve gala geceleri gibi tüm organizasyonlarını düzenlemiştir. Ajans deneyiminin ardından organizasyonların kurumsal sektör tarafını da tecrübe etmek  için 2016 yılında Yargıcı Konfeksiyon şirketinde Organizasyon ve Seyahat Sorumlusu olarak işe başlamıştır. 2016-2018 yılları arasında bu görevine devam etmiş ve 2018 yılında terfi alarak Yönetici Asistanlığı pozisyonuna geçmiştir.


Yönetici Asistanlığı pozisyonu ile eş zamanlı olarak genel merkez ve tüm mağazaların yurtiçi/yurtdışı tüm seyahatlerini organize etmeye devam etmiştir. Okuduğu bölüm ile bağlantılı olarak şirketin Ticari Operasyon bölümüne destek vermek istemiş ve online operasyonlarda Yargıcı markasının Zalando ve Amazon sitelerindeki operasyonundan sorumlu olmuştur. Ürünlerin tedarik sürecinden – siteye eklenip sergilenmesine kadarki tüm süreçleri üretim, planlama,online ve grafik ekipleriyle beraber yürüterek Yargıcı markasının bu sitelerde başarılı bir şekilde yer almasında rol almıştır. Şuanda Genel Müdür Asistanlığı,  merkez & mağaza personelinin seyahatleri ve ticari operasyon bölümüne ufak destek sorumluluklarıyla görevine devam etmektedir.


Pandemi sürecinde kişisel gelişimine önem vermiş ve evde geçirilen zamanı kendine yatırım olarak değerlendirerek aşağıdaki online eğitim sertifikalarını almıştır;

-Halkla İlişkiler ve İletişm, Pazarlama İletişimi, Organizasyon ve Yönetim, SEO Eğitimi, İşletme Yönetimi ve YönAst Eğitim ve Danışmanlık'tan 'Yönetici Asistanlığı' Mentorlük eğitimi.


Kendisini aynı Anda birkaç işi beraber yürütebilen, Stres altında verimli çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Güler yüzlü, Çalışkan, Yenilikçi , Enerjik, Kurum Aidiyeti Yüksek, Sorumluluk sahibi ve Sabırlı bir insan olarak tanımlar.

Başak burcudur, seyahat etmeyi, sergi ziyaretlerini, kitap okumayı ve tenis oynamayı çok sever.

İyi derecede İngilizce ve B2 seviyesinde İspanyolca bilgisine sahiptir.

Microsoft Office, Mac, Tilcomp ve Nebim V3 programlarını kullanmaktadır.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com