main profile picture
Müge Ünsal
Asistan Kodu: SA29

Eğitimimi yurt dışında Ofis İdaresi üzerine tamamlayarak Türkiye’ye döndüm ve Turizm Sektöründen başlayarak, meslek hayatıma giriş yaptım. 20 yılı aşkın süredir çok uluslu şirketlerde yabancı uyruklu yöneticilere asistanlık hizmeti vermekteyim. Çeşitli sektörlerde farklı üst düzey yöneticilerle tecrübe kazanma fırsatı buldum.

 

Yoğun takvim ve zaman yönetimi, detaylı toplantı ve seyahat organizasyonları, iş takibi, toplantı ve sunum hazırlıkları, araştırma ve raporlama, çalışma ve oturma izni alım süreçleri, ofis genel ihtiyaç tedarikleri, satın alma süreçleri, işe alım süreçlerinde aday görüşmeleri, idari ekip yönetimi konularında tecrübelerim bulunmakta. Yönetici vasıfları gelişmiş ve çoklu görev ve organizasyon becerilerine sahibim.

 

Üst düzey yönetici ile çalışırken gizlilik, sağduyu, analiz, protokol, diplomasi ve profesyonellik becerilerimi kullanarak, yöneticinin zamanını en iyi şekilde kullanmasına destek oluyorum.

 

İleri düzeyde Almanca ve İngilizce, orta düzeyde Fransızca konuşuyorum. Anadilim Türkçe.

 

Word, Excel, Powerpoint, Outlook, SAP gibi hazır ofis programlarını da ileri seviyede kullanıyorum.

 

Almanya, İngiltere, Amerika gibi ülkelerde bulunmuş olmam ve bağlantılarım sayesinde, bu ülkelerde bulunan yöneticilerimize de destek verebiliyorum.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com