main profile picture
Gizem Nur Köksal
Asistan Kodu: SA42

Gizem Nur Köksal, Bursa’da doğmuştur. Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur.

Mezun olduktan sonra 2015-2018 yılları arasında Mass Desing adlı firmada Yönetici Asistanlığı yapmıştır. Daha sonra firma değişikliği yapmış ve Bursa’nın önde gelen firmalarından olan Almaxtex Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş’ne transfer olmuştur. Eski bilinen adı ile Yeşim Tekstil yeni bilinen adı ile Almaxtex Tekstil’de Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak görevine devam etmektedir.

YönAst Yönetici Asistanlığı Platform temsilcisidir. Aldığı eğitimler, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı, İhracatta Hedef Belirleme, Ticari İstihbarat ve Uluslararası Pazarlama, Microsoft PowerPoint İleri Sunum Teknikleri, KVKK Çalışma Grubu Eğitim Programı ve İç Denetçi Eğitimi.

Tüm pozisyonlarındaki üst düzey yöneticilerinden ıslak imzalı referans mektubu bulunan Köksal, mevcut görevindeki yöneticisinin tüm yöneticiliği boyunca en uzun süre birlikte çalıştığı Asistandır.

1 çocuk annesi olan Köksal, doğa ve sahil yürüyüşlerini sever.Başak burcu, aktif, enerjik, çalışkan, titiz, sadık, sorumluluk sahibidir ve düzen aşığıdır.

asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Özel Paket

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com