main profile picture
Aslıhan Germen
Asistan Kodu: SA19

Aslıhan Germen, 1993 yılı İzmir doğumludur.
Orta Öğretimde Büro Yönetimi ve Yönetici Sekreterliği bölümünde okumuş, bölümüne uygun staj deneyimleri olmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi - Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı önlisans, Anadolu Üniversitesi – İşletme lisans mezunudur.


Aslıhan, 2011 yılından beri (son 7 yılı tam zamanlı olmak üzere) iş hayatında yer almaktadır. PINAR A.Ş. ve TURKCELL - Global Bilgi A.Ş.'de ‘’Müşteri Temsilcisi’’; ARKAS Holding - ‘’İnsan Kaynakları Asistanı’’ görevlerinde bulunmuştur. 2017 yılından beri Franklin Electric/İmpo Motor Pompa San. Tic. A.Ş.'de Santral Operatörü ve Ofis Asistanlığı görevlerini yürütmektedir. Aynı zamanda İnsan Kaynakları Departmanı'na iletişim anlamında destek vermektedir.
Telefon ve mail yanıtlama, ofis araçlarının kullanımı, ofis ihtiyaçlarının belirlenmesi, seyahat ve toplantı organizasyonları, vize işlemlerinin yürütülmesi, insan kaynakları, müşteri hizmetleri konularında deneyimlidir.


Aslıhan, öğrenmeye açık, araştırma yapmayı seven, güler yüzlü, işini sahiplenici kişilik özelliklerine sahiptir. Küçük yaşlarda tiyatro eğitimi görmüş 12 sene oyuncu olarak sahneye çıkmıştır. İş ve sosyal alanlarda kendini geliştirecek eğitimler almaya devam etmektedir. Kitap okumayı, kültür-sanat aktivitelerini takip etmeyi ve seyahat etmeyi sever.

asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Özel Paket

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com