main profile picture
Işınsu İmaret
Asistan Kodu: SA50

Yaşar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 4 senelik İngilizce Öğretmenliği tecrübemden sonra 2013 yılında İzmir ESBAŞ bünyesinde Steamlab Sterilizasyon şirketinde Yönetici asistanlığı pozisyonunda çalıştım.

Bu süreçte CEO'yu asiste etmek,santral, seyahat işlemleri, personel için yemek ve servis organizasyonlarını yaptım.

2014 yılında PFW Havacılık Sanayi ile anlaşma sağlayıp 2020 Ağustos ayına kadar çalıştım. PFW'daki çalışmam süresince Alman, İngiliz ve Türk olmak üzere 3 Genel Müdürü asiste ettim.

Ek olarak tüm şirketin seyahat işlemleri, misafirlerin seyahat organizasyonları ve zaman zaman İK Departmanına eğitimler ve organizasyonlar için destek oldum.


Çalışma hayatım süresince farklı kültürde kişiler ile çalıştım. Özellikle seyahat organizasyonu konusunda kendime güveniyorum.  Boş vakitlerimde gitmek istediğim yerler için seyahat planları oluşturup, günlük olarak yapılacakları listeliyorum. Kişisel hayatımda da detaycı, planlı ve disiplinliyim.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Temsil Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com