main profile picture
Elif Karakaş
Asistan Kodu: SA39

 

1994 Yılında Çorum’da doğdu. Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği eğitiminin ardından Hacettepe Üniversitesi Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi alarak eğitim hayatını Ankara’da tamamlandı.


Eğitim hayatı boyunca farklı sektöreler de çalışmalar yürüten Elif Karakaş, ilk profesyonel iş deneyimine Yalçın Battery’de 2020 yılında “Yönetici Asistanı “ olarak başlamıştır.
2021 yılında “Line Digital” isimli Dijital ajansı kurarak iş ile birlikte bireysel iş yönetimine başlamıştır.


Halen çalışmakta olduğu Yalçın Battery’de Yönetici Asistanlığı görevinin yanında Dijital Proje Yöneticisi olarak da görev yapmakta, Line Digital’de aktif olarak Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi, Türkiye veya Dünya’da belirlenen lokasyonlarda Seo çalışmaları, şirketlere özel pazar ve ürün analizleri, ihracat ve ithalat için bölge analiz çalışmalarını yürütmektedir.
Eğitimin okul hayatıyla birlikte bitmeyeceğini düşünerek 2019 yılında Yapay Zeka Uzmanlığı, C# Yazılım Uzmanlığı eğitimlerini alıp “Yazılım Uzmanı” unvanı alan Elif Karakaş, Kişisel gelişim, Zaman Yönetimi, Yaratıcı Yazarlık, Proje Yönetimi eğitimleri de almıştır.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com