main profile picture
Cansu Acar
Asistan Kodu: SA06

 Cansu Acar Baltacı, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunudur. İş hayatına 2015 yılında, proje bazlı etkinliklerde, fuarlarda ve organizasyonlarda danışmanlık yaparak başlamıştır. Sonrasında Setur Duty Free’de Satış Danışmanı, bir inşaat firmasında yönetici asistanlığı ve son olarak Filli Boya’da İhracat Bölümü Asistanlığı yapmıştır.


 Bildiği yabancı diller; İngilizce ve Rusçadır. Her daim kişisel gelişimine önem veren Cansu Acar Baltacı, bol bol kitap okur, online eğitimlere katılır ve meditasyon yapmakla ilgilenir. Etkili İletişim, Zaman Yönetimi, Stres ve Stresle Başa Çıkma konularında kendini geliştirmiştir. YönAst ve diğer eğitim platformlarında çeşitli eğitimlere katılarak pandemi sürecini değerlendirmektedir.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Özel Paket

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com