main profile picture
Büşra Çiçek
Asistan Kodu: SA57

17 Ekim 1995’de İstanbul’da doğdu. Sultan Selim Teknik Lisesi-Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdi. Bu süreçte kamuda 1 yıl veri girişi üzerine çalıştı. 1 yılın ardından İstanbul Üniversitesi Medya-İletişim bölümüne başlayıp önlisansını tamamladı.


Bir şirkette proje bazlı çalışıp, danışmanlık yaptı. Projenin bitmesinin ardından farklı bir şirkette 5 yıl İnsan Kaynakları- Yönetim Kurulu Başkanı asistanlığını yapıp,  sosyal medya yöneticiliği üzerine çalıştı. Pandemi koşulları nedeni ve iş yerinin kapanması üzerine ayrılıp, farklı bir şirkette 2021 Ocak’tan bu yana İnsan kaynakları olarak çalışmasını sürdürdü.


Çalışmalarına Freelance olarak devam ederken, dans, çizim, ilk yardım, photoshop kurslarını bitirip sertifika aldı.
Aynı zamanda iyi bir haber spikerinden 3 farklı alanda (sosyal medya’da iletişim, kurumsal iletişim, beden dili ve etkili iletişim) eğitim alıp, bu alanda da sertifikalara sahip oldu.  


Ayrıca gönüllü olarak çok bilinen bir vakıfta yardımlaşmak ve iyiliği büyütmek adına aktif olarak çalışmakta.asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Yönetim Paketi

Aylık Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Kendi paketini kendin yarat özelliğine ait fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 945 00 84

Mail: info@asistanla.com